Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2] jak dostać się do 3 światła stop-u

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O2] jak dostać się do 3 światła stop-u

    Andrzej Z., Zobacz sobie jakąś aukcję i ją obserwuj - każde podbicie kosztuje 10gr a podbija o 1gr - ja na przykład obserwuje kończącą się aukcję iPhone który był za 40zł w chwili obecnej już jest ponad 130zł (130-40=90*10=900 (i tu dodać cenę 130zł) daje 1030zł (za tyle firma ten telefon sprzeda (jeśli aukcja skończy się już teraz - a aukcja jest w ciągłej licytacji)
    Jednym słowem to samo co poprzednie portale aukcyjne.

  • #2
    [O2] jak dostać się do 3 światła stop-u

    Witam,
    pytanie jak w temacie - w wolna przestrzeń gdzie znajduja sie diody led przez mala szpare dostala sie mucha, probujac ja stamtad wyciagnac wpadl mi tam cienki patyczek.
    Jak dostac sie do tych swiatel? probowalem delikatnie odciagac plastik od szyby ale nie wiem czy nie igram z ogniem ? :twisted:

    Komentarz


    • #3
      Witam,
      pytanie jak w temacie - w wolna przestrzeń gdzie znajduja sie diody led przez mala szpare dostala sie mucha, probujac ja stamtad wyciagnac wpadl mi tam cienki patyczek.
      Jak dostac sie do tych swiatel? probowalem delikatnie odciagac plastik od szyby ale nie wiem czy nie igram z ogniem ? :twisted:
      Dołączam się do pytania - u mnie w tym miejscu już od jakiegoś czasu siedzi mały kawałeczek styropianu, który przywiało z pobliskiej budowy - ciekawostka jak tam trafił ... :wink:

      Komentarz


      • #4
        up

        Komentarz


        • #5
          Dostęp do 3 stopu jest od wnętrza. Trzeba zdjąć plastiki z klapy bagażnika i ZTCP to na 2 śruby jest przykręcone światło...

          Komentarz


          • #6
            Bazyli76, no tak sie domyslalem - chodzilo mi o to, aby nie ulamac tego plastiku z klapy - po prostu ot tak sie go zdejmuje ?

            Komentarz


            • #7
              genio, tak on jest na takich plastikowych klipsach. Musisz pociągnąć "zdecydowanie, ale z wyczuciem"

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez Bazyli76
                "zdecydowanie, ale z wyczuciem"
                wlasnie tego sie obawiam :wink:

                dzieki

                Komentarz


                • #9
                  Ale smutna wiadomosć dla wszystkich - nie rozbierale gów....no.
                  Ja kupiłem nową za 92 pln (ale moja wogóle nie chodziła :-) )
                  Była O2, Jest SuperB!

                  Komentarz

                  POWRÓT NA GÓRĘ
                  Pracuję...
                  X